{{ctrl.notification}}
خرید تور مشهد از تهران ارزان و بصرفه در آنی تیکت

یکی از پرطرفدارترین تورهایی که در تمام سایت های هواپیمایی برگزار می شود، خرید تور مشهد از تهران است. مگر می شود سفرهای دلی را نادیده گرفت!؟ آن هم مقصدی که حضرت علی بن الموسی الرضا (ع) میزبان زائران و مسافران تور مشهد است، زائرانی که به شوق زیارت بارگاه امام هشتم از هر راهی که می توانند خود را به پایتخت معنوی کشور می رسانند. قطعا مسافرانی که با تور مشهد همراه می شوند علاوه بر زیارت از مزیت های بیشتری برخوردار می شوند که آنها را برای خرید تور مشهد از تهران و سایر شهرهای ایران ترغیب می کند. اگر قصد دارید لذت سفر با تور مشهد را تجربه کنید خواندن این مطلب را از دست ندهید.

خاطراتی از تور مشهد

خیلی دلم گرفته بود تا اینکه تلویزیون را روشن کردم و خواستم خودم را به تماشای فیلم سرگرم کنم.ای کاش از خدا یک چیز دیگر می خواستم، شبکه یک داشت ویدئویی از بارگاه علی بن الموسی الرضا(ع) را پخش می کرد و صدای دلنشینی که با صوت صلوات خاصه امام غریب را می خواند. نمی دانم سوز صدای مداح بود یا سوز دلم که باعث شد اشک در چشمانم جمع شود و دلم بسوی مشهد پر بکشد. قصد زیارت کردم ولی شرایط خانواده ام طوری نبود که بتوانند من را همراهی کنند و باید تنهایی از تهران به مشهد می رفتم. یک مسافر تنها در شهری که غریب بودم و می ترسیدم خودم را آواره کنم. کمی مردد شدم تا اینکه یکی از دوستان پیشنهاد خرید تور مشهد از تهران را داد. از مزیت های سفر با تور زیاد برایم گفت و تجربه های خوبی که سفری ایمن و بی دغدغه را نشان می داد.

بماند که از کجا و چطوری، مهم این بود که موفق شدم با تور مشهد عازم شهر بهشت شوم. با خرید تور مشهد از تهران دیگر نگرانی از بابت جای خواب و بلیط برگشت نداشتم؛ چراکه خیالم راحت بود قبل از سفر علاوه بر خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت، رزرو هتل را هم انجام دادم البته پرسنل آژانس برگذار کننده تور این کارها را با دریافت مبلغی مشخص برای من انجام دادند بخصوص که آژانس این اطمینان را به من داد که در تمام مراحل ارائه خدمات، تور مشهد را پشتیبانی می کند. روز پرواز فرا رسید، چمدان را خیلی سبک بستم و سعی کردم نکاتی را درباره حمل بار در هواپیما بود را رعایت کنم. یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر شدم. بلیط ها از قبل برایم صادر شده و به دستم رسیده بود بنابراین با خیال راحت بعد از طی مراحل فرودگاهی سوار هواپیما شدم و تا چشم برهم زدم در فرودگاه بین الملی مشهد پیاده شدم. توری که من انتخاب کرده بودم ترنسفر فرودگاهی داشت بنابراین از فرودگاه تا هتل را بدون نگرانی از گم شدن طی کردم.

نمی دانید چه لذتی داشت، حتی خودم هم باور نمی کردم که به این راحتی بتوانم با خرید تور مشهد از تهران در یکی از هتل های اطراف حرم اقامت داشته باشم. از ذوق اصلا خوابم نمی برد، سریع خودم را برای رفتم به حرم آماده کردم. در خدمات تور، می توانستم مسیر هتل تا حرم را با ماشین های مخصوص هتل بصورت رایگان طی کنم، اما به محض اینکه پای خود را از هتل بیرون گذاشتم با جمعیتی از زائران روبرو شدم که پیاده خیابان منتهی به حرم را طی می کردند. من هم ترجیح دادم پیاده روی کنم و کمی بیشتر با کوچه پس کوچه های مشهد آشنا شوم. خوبی مسیرهای اطراف حرف این بود که بارگاه امام هشتم از خیابان های اصلی چهار طرف حرم دیده می شد و دقیقا همه می دانستیم که کجا می خواهیم برویم، حتی در کوچه ها فقط کافی بود بدنبال جمعیت برویم تا مستقیم از روبروی حرم سر در بیاوریم.

نمی دانستم مسیر را چگونه طی کنم، وقتی چشمم به گنبد طلایی می افتاد قدم هایم تند تر می شد، حا ل اینکه زرق و برق بازار هایی که در مسیر بود بسیار جذاب بود و من را برای خرید وسوسه می کرد. از آنچه که در لحظه بر من می گذشت بسیار ذوق زده شده بودم. به ورودی حرم که رسیدم چشم دلم را باز کردم و با ذکر صلوات خاصه امام رضا (ع) و زمزمه اذن دخول وارد حرم شدم. اشک هایی که به شوق یار چشمانم را بارانی کرده بود، من را میخکوب کرده بود. درست جلوی ایوان طلایی ایستاده بودم و درعالم معنویتی که حاکم شده بود غرق شدم. از مزیت هایی که سفر به رزرو تور مشهد داشت این بود که خیالم از بابت هتل راحت بود و می دانستم تا هر وقت که بخواهم می توانم در حرم بمانم و هر ساعتی که به هتل بازگردم جایی برای خواب و استراحت دارم. تمام سه روزی که برای تور مشهد در نظر گرفته شد را طوری برنامه ریزی کردم که بتوانم یک دل سیر زیارت کنم و در عین حال از جاذبه های گردشگری مشهد لذت ببرم. هر روز برای نماز صبح سریع خودم را به حرم می رساندم و برای صرف غذا به هتل باز می گشتم. روز آخر سری به بازار رضا زدم و کلی سوغاتی مشهد برای خانواده خریدم. ساعات آخر بود، بارهایی که داشتم را بسته بندی کردم و آماده رفتن به فرودگاه شدم. از زمان باقی مانده استفاده کردم و رفتم با حضرت رضا(ع) وداع کنم البته دوستانی که در هتل پیدا کرده بودم به من گفتن خداحافظی نکن و فقط رو به حرم بایست و بگو میرم و برمیگردم.

راه کارهایی برای خرید ارزان تور مشهد از تهران

خرید اینترنتی تور مشهد، خرید بدون واسطه

در این رابطه بهتر است ذهنیت خود را به سمت بازارهای فروش ببریم، قطعا هر کالایی تا زمانی که بدست مشتری برسد چند دست بین واسطه ها می چرخد و هربار درصدی افزایش قیمت را تجربه می کند و این در رابطه با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل نیز صدق می کند. اما رابطه با بلیط هواپیما واسطه ها چه کسانی هستند؟ شرکت های مسافرتی و آژانس های هواپیمایی زیادی در سطح تهران و سایر شهرها فعالیت می کنند که به عنوان واسطه بین ایرلاین ها و مسافران بلیط هواپیما را بفروش می رسانند. قطعا اگر برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل و حتی خرید تور مشهد از تهران خودتان اقدام کنید می توانید با قیمت های ارزان تری به مشهد سفر کنید، فقط کافی است از طریق سایت های پرواز به تمام بلیط های موجود از ایرلاین های مختلف دسترسی داشته باشید.

خرید تور مشهد از تهران در روزهای کم ترافیک

می خواهیم راهی را به شما نشان دهیم که بتوانید از بلیط های ارزان هواپیما برای رفتن به مشهد استفاده کنید، با اینکه امروزه سفر به مشهد جزو سفرهای گران محسوب می شود، اگر بتوانیم درصدی تخفیف در قیمت بلیط هواپیما بدست آوریم باز هم می توان گفت که برد کرده ایم. وارد سایت های هواپیمایی شوید و در منو بلیط هواپیما داخلی، گزینه های پیش رو را تکمیل کنید تا بتوانید به انواع بلیط های چارتری و سیستمی از ایرلاین های مختلف به مقصد مشهد دست پیدا کنید. اگر تاریخ انتخابی را تغییر دهید متوجه می شوید که نرخ بلیط هواپیما کمی تغییر می کند که این در روزهای کم ترافیک و روزهای وسط هفته نیز با کاهش قیمت عرضه می شود.

خرید تور مشهد از تهران لحظه آخری

اگر اهل مسافرت های یهویی و بدون برنامه ریزی هستید سفر با تورهای لحظه آخری را به شما پیشنهاد می کنیم و این در رابطه با سفر به مشهد که هر لحظه ممکن است دلتان هوایی شود اهمیت بیشتری پیدا می کند. در رابطه با پروازهای لحظه اخری بهتر است بدانید که تورهایی که در سایت های مسافرتی بفروش می رسند، تمام خدمات آن اعم خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل قبل از برگذاری تور از ایرلابن ها و هتل های مزبور اجاره و هزینه آن پرداخت می شود، بنابراین اگر چارتر کننده ها (آژانس های مسافرتی) نتوانند در زمان مقرر تورهای خود را بفروش برسانند متحمل خساراتی می شوند. همین امر باعث می شود که در روز های پایانی مهلت خرید تور مشهد، ظرفیت های باقی مانده با کاهش هزینه و حتی نصف قیمت بفروش برسند، البته اگر ظرفیت خالی باقی مانده باشد. پس اگر می خواهید سفر ارزان و بصرفه ای را با خرید تور مشهد از تهران تجربه کنید، تورهای لحظه آخری را از دست ندهید.

عوامل مؤثر در قیمت تور مشهد از تهران

اگر وارد سایت های هواپیمایی شوید و در منو تورهای داخلی، تور مشهد را سرچ کنید می توانید با گزینه های متعدد تور مشهد از تهران و سایر کلانشهرهای کشورمان مواجه شوید. بهتر است بدانید که نرخ تور مشهد با توجه به رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما تهران به مشهد تعیین می شود که با در نظر کیفیت هتل ( تعداد ستاره)، مدت اقامت، قیمت بلیط هواپیما، تاریخ پرواز و خدمات قابل ارائه در تور متغیر است. در نظر داشته باشید که اگر قصد خرید اینترنتی تور مشهد را داشته باشید، براحتی می توانید بدون مراجعه به آژانس های مسافرتی و با مراجعه به سایت آنی تیکت منو تور داخلی را مشاهده و قیمت پکیج های تور مشهد را با هم مقایسه کنید. پیشنهاد می کنیم با حوصله تمام برای خرید تور مشهد از تهران اقدام کنید

 

ثبت نظر
chat 0